Přidejte se!

Líbí se vám, co děláme? Chcete pomoci při rozvoji obce a sousedských vztahů? Přidat se k nám je jednoduché. Níže se dozvíte, co to obnáší. Přihlásit se můžete online. Hned teď.

Jaké jsou výhody členství ve spolku?

KROK 1

Prostudujte si pečlivě stanovy spolku

Stanovy slouží k tomu, abychom mohli fungovat tak, jak nám ukládá zákon. Nebojte se. Žádné pokuty, sankce nebo jiné záludnosti ve stanovách nehledejte. Povinností členů je hájit zájmy spolku, podílet se na aktivitách dle svých schopností a jednou ročně uhradit členský poplatek 100 Kč.

KROK 2

Vyplňte online přihlášku níže

Pro přihlášení do spolku potřebujeme základní osobní informace. Ty pochopitelně schraňujeme jen pro účely spolku a kontaktování a rozhodně je nezneužijeme (více v pravidlech pro ochranu osobních údajů zde). Vyplněním formuláře automaticky souhlasíte se stanovami spolku. A je to.

KROK 3

Rada schválí co nejdříve vaše členství

Podle stanov musí přijetí nového člena schválit rada. Učiníme tak bez zbytečného prodlení a vyrozumíme vás emailem. Také vým zašleme pozvánku do členské sekce, která je komunikační a informační páteří spolku. A pokud ještě stále váháte, tak tady se dozvíte, co vám členství ve spolku může přinést.

Přihlásit se do spolku

Pokud máte skutečný a upřímný zájem stát se členem našeho spolku, prosím vyplňte tento úvodní krátký formulář. Nového člena musí schválit rada spolku. Ozveme se co nejdříve.

Za spolek se těší
Lucie, Hanka a Simon